+370 622 622 87 info@mybaltic.lt
I - V: 9:00 - 17:00
lt

Apie mus

UAB Baltic Business House

Mūsų Misija
Teikti klientams optimaliausius verslo valdymo ir vystymo sprendimus tarptautinėse ir vietinėse rinkose. Teikiame kokybiškas verslo administravimo, buhalterinės apskaitos paslaugas, siekdami sutaupyti Jūsų pinigus ir laiką. Tai reiškia, kad mes: išklausome klientus, dalinamės su jais turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Mūsų vizija
Būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų ir tapti vienu iš lyderių Lietuvos, Danijos ir Ispanijos imigrantų teisės bei verslo konsultavimo ir buhalterinės apskaitos paslaugų rinkoje. Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Kad savo įmonės viziją paverstumėme realybe, išsikėlėme sau tokius tikslus:

  • Atitikti pačius aukščiausius reikalavimus ir teikti teisines ir verslo konsultavimo bei buhalterinės apskaitos aukštos kvalifikacijos pagalbą, padėti mūsų Klientams plėtoti jų verslą efektyviai organizuojant ilgalaikes aukščiausios kokybės paslaugas
  • Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą ir asmenybės augimą, saviraiškos galimybes. Įdiegti specialią kompiuterinę programą leidžiančią efektyviai valdyti ne tik mūsų kompanijos išteklius, bet ir maksimaliai kontroliuoti kiekvieno užsakymo atlikimą bei suteikti mūsų klientams visą informaciją.
  • Formuoti korektišką, pagarbų požiūrį į verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus
  • Rūpintis aplinkos apsauga ir saugoti ją, padedant mūsų klientams dirbti šiuolaikiškai, naudojant ekologiškai saugią techniką, pasirenkant optimalius darbo atlikimo sprendimus.

Mūsų kolektyvas

Inga Lapinskaitė Mikalauskė

Inga Lapinskaitė Mikalauskė

Direktorė

Kristina Paulaskė

Kristina Paulaskė

Verslo konsultantė

Dominykas Skrebė

Dominykas Skrebė

Ofiso asistentas