+370 622 622 87 info@mybaltic.lt
I - V: 9:00 - 17:00
lt
Veiksmai Enkeltmandsvirksomhed PMV I/S ApS A/S
Savininkų skaičius Tik 1 Tik 1 Min. 2 Min. 1 Min 1
Sprendimų priėmimas Tik savininko Tik savininko Savininkų. Svarbūs sprendimai priimami tik bendru sutarimu. Paprastai sprendimus priima savininkai, turintys daugiau kaip pusę arba 2/3 balsų teisės. Paprastai sprendimus priima savininkai, turintys daugiau kaip pusę arba 2/3 balsų teisės.
Valdymas Jokių teisinių reikalavimų Jokių teisinių reikalavimų Jokių teisinių reikalavimų Direktorius ir (nebūtina) pasirinktinai valdyba arba stebėtojų taryba. Direktorius ir pasirinktinai valdyba arba stebėtojų taryba.
Atsakomybė Neribota asmeninė Neribota asmeninė Neribota asmeninė ir solidari Ribota. Akcininkai atsako tik savo įmokėtomis sumomis už akcijas Ribota. Akcininkai atsako tik savo įmokėtomis sumomis už akcijas
Įstatinis kapitalas Jokių teisinių reikalavimų Jokių teisinių reikalavimų Jokių teisinių reikalavimų Mažiausiai 50.000 kr. Mažiausiai 400.000 kr.
Metinė ataskaita (Årsrapport) Nereikia. Bet privaloma asmeninė išplėstinė metinė deklaracija (udvided årsopgørelse) Nereikia. Nereikia, jei bent vienas savininkas yra fizinis asmuo. Bet privaloma asmeninė išplėstinė metinė deklaracija (udvided årsopgørelse) Privaloma ir skelbiama viešai. Galima atsisakyti revizijos iki 8 mln. DKK apyvartos. Privaloma ir skelbiama viešai. Galima atsisakyti revizijos iki 8 mln. DKK apyvartos.
Mokesčiai Asmeninių mokesčių taisyklės (B-skat) arba įmonės apskaita yra tvarkoma pagal ApS/IvS taisykles – apmokestinimas kaip šių įmonių tipų arba „kapitalo grąžos“ apmokestinimas. Asmeninių mokesčių taisyklės (B-skat). Asmeninių mokesčių taisyklės (B-skat) arba įmonės apskaita yra tvarkoma pagal ApS/IvS taisykles – apmokestinimas kaip šių įmonių tipų arba „kapitalo grąžos“ apmokestinimas Apmokestinama pagal pelno mokesčio įstatymą. Apmokestinama pagal pelno mokesčio įstatymą.
Apskaitos vedimas Privalomas. Privalomas. Privalomas. Privalomas. Privalomas.
Įstatymai ir taisyklės Bendriniai įstatymai ir taisyklės dėl buhalterinės apskaitos, įmonių įstatymas, įstatymas dėl asmenų vykdančių juridinę veiklą, šiukšlių tvarkymo taisyklės. Bendriniai įstatymai ir taisyklės dėl buhalterinės apskaitos, CVR taisyklės, šiukšlių tvarkymo taisyklės. Bendriniai įstatymai ir taisyklės dėl buhalterinės apskaitos, įmonių įstatymas. Akcinių bendrovių įstatymas + bendriniai įstatymai ir taisyklės dėl buhalterinės apskaitos + pelno mokesčio įstatymas. Akcinių bendrovių įstatymas + bendriniai įstatymai ir taisyklės dėl buhalterinės apskaitos + pelno mokesčio įstatymas.